ithinkso

WnetTr Kimdir? Nedir?

WnetTr bir ithinkso alt şirketidir. Şirket işlemleri ve transferler ithinkso güvencesi altındadır. Bla bla bla

Sosyal Medya

Her sosyal medya platformu kendine özgü bir kullanıcıya ve dile sahiptir. Bu platformlar markanızın kimliğini, hizmetini veya mesajını yaratıp, insanlara ulaştırmanın en kullanışlı ve etkili yoludur. Peki markanız için en uygun sosyal medya platformu hangisidir? Seçtiğiniz platformda nasıl bir strateji ile var olacaksınız? 

WnetTR, markanızın sosyal medyada görünürlüğünü artırması ve kalıcı bir yere sahip olması için yaratıcı içerikler üretir, marknızın mesajını doğru zamanda doğru hedef kitleye ulaştırarak etkili bir sosyal medya hesap yönetimini gerçekleştirir.

Sosyal Medya

SEO

Çevrimiçi ortamda çok sayıda insan var; her gün yalnızca Google'da en az 2 milyon arama yapıldığı ve gerçek sayının bundan çok daha yüksek olduğu tahmin ediliyor. Bu iki milyon veya daha fazla kişiden bazılarının sizinki gibi hizmet ve ürünleri aradığını düşünürsek, sizi bulabileceklerinden emin olmak istersiniz.

Organik arama motoru sonuçlarındaki sıralamanızı yükseltmek ve web sitenizdeki dönüşüm oranlarını artırmak, çevrimiçi pazarlamanızda yapabileceğiniz en iyi yatırımdır. Arama motoru optimizasyonu hizmetlerimiz, sitenizin büyük arama motorlarının sonuç sayfalarındaki görünürlüğünü artırmak ve sitenize trafik oluşturmak için tasarlanmıştır. Markanızın çevrimiçi potansiyelini en üst düzeye çıkarmasına ve çevrimiçi müşterileriyle tanışmasına yardımcı olmak için birinci sınıf SEO ve dijital pazarlama deneyimimizi kullanıyoruz.

SEO

Dijital Marketing

Dijital pazarlama, dijitalleşen dünyada hedef kitlenize en etkili yoldan ulaşmanızı sağlar. Aynı zamanda bir “strateji” de olan Dijital pazarlama ile reklam bütçenizi en doğru şekilde kullanabilirsiniz. Doğru hedef kitleye doğru pazarlama yöntemiyle ulaşabilirsiniz.

WnetTR, markanız için dijtal stratejileri, mecraları ve reklam yöntemlerini belirler, reklamlarınızı planlar. Düzenli ve şeffaf raporlamalar ile birlikte markanızın dijital pazarlama sürecini sizler ile paylaşır. 

Dijital Marketing

Web Tasarım

Günümüzde dijital ortamda var olmak ve web sitelerinde dönüşüm sağlamak için ziyaretçilerin ihtiyaç duydukları kadar etkileşime girmesi ve eğlenmesi gerekir. Basitçe ifade etmek gerekirse, insanların sitenizden ayrılmadan ve bir sonrakine geçmeden önce dikkatlerini çekmek için saniyeler süreniz vardır.

WnetTr olarak şık, güzel tasarlanmış sayfalardan mobil cihazlar için optimize edilmiş sitelere ve kullanıcı odaklı deneyimlere kadar bunu gerçekleştiriyoruz.

Web Tasarım

UI - UX Tasarım

Web tasarım ihtiyacınızı karşılayan UI/UX tasarımı, kullanıcı arayüzü olarak bilinmektedir. Kullanıcı deneyimi araştırması, kitlenizi başarılı bir şekilde anlamak için çok önemlidir. 

WnetTR, markanızın hedef kitleniz ile buluştuğu dijital mecralarda kullanışlı ve estetiğe sahip arayüzlere sahip olmanızı sağlar. Böylelikle en verimli kullanıcı etkileşimine sahip olursunuz.

UI - UX Tasarım